background

توی خونه چیکار کنیم؟

توی این روزها که بخاطر شیوع کرونا همه توی خونه موندگار شدیم و کم‌کم داره حوصله‌هامون سر میره یه راه حل خوب که بتونیم باهاش سرگرم شیم بازی‌های فکریه.

ما در پینامارکت بهترین و هیجان‌انگیزترین بازی‌های فکری رو با بهترین قیمت تامین کردیم تا بتونید این تعطیلات رو با خوشحالی کنار عزیزان‌تو‌ن طی کنید.

این بازی‌ها نه فقط برای این دوران که تا سال‌ها می‌تونن خودتون و اطرافیان‌تون رو سرگرم و سرحال کنند. خوش بگذره!

 • Image

فکر بکر

حریف پنج مهره را پشت دیواره مخصوصی پنهان کرده است و شما باید در کمتر از دوازده دوره حدس زدن و چیدمان 5 مهره حریف را به دست آورید. نفر اول 5 مهره را به انتخاب خود در فضای مخصوصی چیده و دیواره را جلوی آنها قرار می‌دهد تا مخفی بماند. ترکیب رنگ‌ها می‌تواند به دلخواه انتخاب شود. نفردوم باید ترکیب رنگی حریف را حدس زده و 5 مهره را در قسمت مخصوص دوره اول قرار دهد بازیکن اول بر اساس چیدمان نفر دوم به او امتیاز دهد. این یک بازی کاملا استراتژیک و باعث افزایش قدرت تحلیل و واکاوی و حدس و گمان در بازیکن خواهد شد.

سبک بازی: معمایی، فکری
رده سنی: کودک، نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: ۲ نفر

فقط ۱۵۰۰۰ تومان
 • Image
 • Image

اونو مدل ۵۴ کارتی

بازی UNO نوعی بازی کارتی دو تا ده نفره است که از محبوبیت خاصی در سراسر دنیا برخوردار است. اونـو یـک بازی بسیار سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز برای جمع‌های خانوادگی و دوستانه است و می‌توان با آن ساعت‌ها به بازی و سرگرمی پرداخت. این محصول، شامل ۵۴ کارت است. قانون کلی، اصلی و ساده‌ بازی این است که هرکس که زودتر کارت‌هایش تمام شود، برنده بازی محسوب می‌شود.

سبک بازی: معمایی، کارتی، فکری
رده سنی: نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: ۲ تا ۱۰ نفر

فقط ۱۲۰۰۰ تومان
 • Image
 • Image

کودتا (کوپ)

آينده‌اي نه‌چندان‌دور: يک طبقه‌ي اشرافی جديد، متشکّل‌از مديران عامل چندملّيتی سودجو، حکومت را در دست گرفته‌است. آزمندی آن‌ها و تسلّط بی‌چون‌وچرای‌شان بر اقتصاد، زندگی مردُم -بجُز عدّه‌ای اندک از دُم‌کلفت‌ها- را در فقر و نااُميدی فرو بُرده‌است. امّا از دل توده‌های مردُم تحت فشار، يک گروه پارتيزانی زيرزمينی با هدف براَندازی حکّام فاسد، قد علم کرده‌ است. تلاش‌های متهوّرانه‌ اين شورشيان، باعث به‌ وجود آمدن دودستگی، نفاق و ضعف در مجامع حکومتی امپراتوری جديد شده و اين حکومت فاسد را در آستانه‌ فروپاشی قرار داده‌ است. امّا اين اغتشاشات، برای شما، به‌عنوان يکي‌ از اعضای بلندمرتبه‌ دولت، فرصتی است مُغتنم تا با ايجاد انحراف، تطميع و فريب‌کاری، راه خود را به‌ سوی قدرت مُطلق، باز کنيد! براي تحقّق اين هدف، بايد نفوذ رُقبای خود را از بين بُرده و آن‌ها را به ناکجاآباد، تبعيد کنيد! در اين روزگار مُلتهب، تنها يکی از شما می‌تواند دوام بياورد...

سبک بازی: کارتی، استراتژیک
رده سنی: نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: بیش از ۴ نفر

فقط ۴۴۰۰۰ تومان
 • Image
 • Image

کاستل

برگردان موفقی از بازی Nox شب "هالووین" است و اهالی قلعه‌ باستانی "کاستِل"، یعنی آقای "کلّه‌کدو" (یک "آدم-کدو" موذی و خبیث!)، استاد "گوربه‌گور" (یک زامبی خسته!) و جناب "کُهنه‌پیچ" (یک مومیایی هزارودویست‌ساله، از نوادگان فراعنه‌ مصر!)، به‌رسم هر سال برای شرکت در مراسم آماده می‌شوند. سرگرمی این "مُرده‌های نَمُردنی" -که برعکس ظاهر ترسناک‌شان، از حس طنز خوبی هم برخوردار هستند- در شب "هالووین"، ترساندن مردمی است که برای برگزاری مراسم، به قلعه‌ "کاستِل" می‌آیند! البته با این‌ که اهالی قلعه، قصد بدی ندارند و هدف‌شان فقط شیطنت و بازیگوشی است ولی -به‌قول معروف- آن‌ها شوخی‌شوخی مردم را می‌ترسانند و مردم جدّی‌جدّی سکته‌های ناقص می‌زنند و روانه‌ بیمارستان‌ها می‌شوند! این امر، ممکن است احساسات نداشته‌ قلعه‌نشینان را اندکی جریحه‌دار کند ولی چاره‌ای نیست، برای یک "نامیرا"، ترسناک بودن، از نان شب واجب‌تر است!! حال باید دید کدام‌ یک از اهالی قلعه‌ "کاستِل" می‌تواند تعداد بیش‌تری را زَهره‌تَرک کند (آن‌ها برای بالا بُردن آمارِشان حتی حاضرند زَهره‌تَرک‌شدگان را از یکدیگر بقاپند)!!...

سبک بازی: کارتی، فکری
رده سنی: کودک، نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: بیش از ۴ نفر

فقط ۴۵۰۰۰ تومان
 • Image
 • Image
 • Image

بالماسکه

قاضی یا دزد، شاه یا رعیت، ساحره یا اسقف و .... وارد میهمانی بالماسکه شده‌اند. شما به عنوان یکی از مهمان‌های این جشن با شکوه باید نقاب از صورت این افراد برداشته و به هویت واقعی آن‌ها پی ببرید. بازی بالماسکه یک بازی بلوف‌زنی و شخصیت محور است که حافظه شما را به چالش می‌کشد. این بازی توسط برونو فدوتی طراحی شده و جز بهترین بازی‌های نقش مخفی دنیا می‌باشد. در این بازی ۱۳ کاراکتر با قدرت‌های مختلف وجود دارد که باعث افزایش تکرارپذیری بازی می‌شود.

سبک بازی: کارتی، حافظه‌ای
رده سنی: نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: بیش از ۴ نفر

فقط ۶۴۰۰۰ تومان
 • Image
 • Image

مونوپولی

منوپولی که در ایران به نام ایروپولی و روپولی هم شناخته می‌شود، نام یک بازی است که توسط شرکت برادران پارکر و به صورت بسته‌بندی توسط شرکت هزبرو آمریکا منتشر شده است. واژه منوپولی از دو واژ منو (به یونانی: mono، به مفهوم تنها) و پولی (به یونانی: poly، به مفهوم فروش) ساخته شده است؛ منوپولی در واژه به معنای انحصارگری است. موضوع بازی منوپولی تلاش بازیکن‌ها برای در دست گرفتن انحصاری خانه‌های خاص در زمین بازی است. به نظر می‌رسد از سال ۱۹۳۵ تاکنون بیش از ۷۵۰ میلیون نفر بازی منوپولی را انجام داده باشند.

سبک بازی: فکری، کارتی
رده سنی: نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: بیش از ۴ نفر

فقط ۳۲۰۰۰ تومان
 • Image
 • Image
 • Image

مافیا

این بازی برگرفته از بازی محبوب مافیا است که با کمترین تغییرات نسبت به نسخه اصلی تولید گردیده است. تعداد بازیکنان از ۷ تا ۵۰ نفر متغییر است و در دسته بازی‌های دورهمی یا گروهی قرار می‌گیرد. این محصول کاملا در ایران طراحی و تولید شده است. محتویات بسته: ۵۰ عدد کارت بازی، نشان مدیر، دفترچه راهنما، کارت شروع سریع، خودکار مدیر.

سبک بازی: کارتی، استراتژیک
رده سنی: نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: بیش از ۴ نفر

فقط ۵۵۰۰۰ تومان
 • Image

کاپوچین

فنجان‌های رنگ و وارنگ «بازی فکری هوپا مدل کاپوچین» همه‌ آن چیزی است که برای ساختن یک دنیای شاد و خیال‌انگیز لازم دارید. فقط باید سریع باشید و با رنگ‌هایی که در اختیار دارید، تصاویر درون کارت‌های بازی را از نو بسازید. هر چند پیروزی در دنیای «کاپوچین» آن‌قدرها هم ساده نیست. زنگ پیروزی فقط برای تیزترین چشم‌ها و سریع‌ترین دست‌ها به صدا در می‌آید. همچنین این بازی را می‌توانید در سه سطح سختی ساده، متوسط و پیچیده بازی کنید. «کاپوچین» یک بازی سرعتی است. چون باید قبل از بقیه با لیوانک‌هایی که در دست دارید ترکیب مناسبی بسازید و زنگ را به صدا دربیاورید. در عین حال این یک بازی تمرکزی است. چون باید دقت کنید که ترکیبی که با لیوان‌ها می‌سازید مشابه ترکیبی باشد که روی کارت موجود است. این بازی از جنس بازی‌های هم‌زمان است. یعنی بازیکنان در آن قرار نیست تا منتظر نوبت خودشان باشند، بلکه همه هم‌زمان شروع به چیدن لیوان‌ها روی هم، با نهایت سرعت و دقت می‌کنند.

سبک بازی: فکری، حافظه‌ای، سرعتی
رده سنی: خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: ۲ تا ۴ نفر

فقط ۷۱۰۰۰ تومان
 • Image
 • Image

استوژیت

به دنیای پُر رمز و راز سرزمین رویایی استوژیت خوش آمدید! سرزمین نقش و نگارهای سحرآمیز...در این‌جا، کارت‌هایی با تصاویری عمیق، الهام‌بخش و مسحورکننده، به طرز جذاب و شگفت‌انگیزی توانایی تفکر خلاقانه و قدرت شهود شما را می‌آزمایند. برای موفقیت در این بازی باید از استعداد، قدرت تخیل و ذهن‌خوانی، و تجربیات پیشین خود به گونه‌ای متفاوت بهره ببرید. کلمات، داستان‌ها، نمادها، اسطوره‌ها، شعر و موسیقی را ترکیب کنید تا راز پنهان تصاویر آشکار شوند.

سبک بازی: معمایی، تخیلی، کارتی
رده سنی: کودک، نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: بیش از ۴ نفر

فقط ۱۶۵۰۰۰ تومان
 • Image

لپف

بازی لپف یک بازی گروهی و خنده‌دار است. حرف زدن با لپ‌های باد کرده اصلا کار آسانی نیست و به همین دلیل موقع حرف زدن بسیار خنده‌دار خواهید شد. در این بازی افراد به دو گروه تقسیم می‌شوند و با قرار دادن یک دهان باز کن در دهان بازی شروع می‌شود. تعدادی کارت وجود دارد که بر روی هر یک کلمه یا جمله‌ای نوشته شده است و فردی که دهان باز کن در دهان دارد باید نوشته روی کارت را بگوید و هم گروهی‌ها باید آن را حدس بزنند. در انتها گروهی برنده است که بیشترین حدس را زده باشد.

سبک بازی: سرگرم‌کننده، خنده‌دار
رده سنی: خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: بیش از ۲ نفر

فقط ۵۳۰۰۰ تومان
 • Image
 • Image

تویستر

با هر حرکت یک قدم به هیجان نزدیک‌تر شوید. شروع بازی ۱. صفحه بازی را بر روی یک سطح صاف قرار دهید. ۲. داور را انتخاب کنید. در طی بازی، داور اسپینر را می‌چرخاند و حرکات را اعلام می‌کند و مواظب خطاها و نحوه بازی است. ۳. باید بر اساس تعداد بازیکن‌ها بر روی صفحه بازی بایستید. • به عنوان مثال اگر تعداد بازیکنان ۲ نفر باشد بازیکن‌ها باید روبروی یکدیگر از دو گوشه مخالف صفحه در کنار لوگوی twister قرار گیرند. یکی از پاها را در دایره زرد و پای دیگر را در دایره آبی قرار دهند. اگر تعداد بازیکنان ۳ نفر باشد، بازیکن سوم باید پاهایش را در دو دایره قرمز وسطی قرار دهد.

سبک بازی:بازی هوش، بازی فیزیکی و ورزشی
رده سنی: خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: ۴ نفر

فقط ۳۴۰۰۰ تومان
 • Image

جنگا

بازی جنگا از ۴۸ بلوک چوبی ساخته شده است که طول هر بلوک باید دقیقاً سه برابر عرض و ضخامتش هم باید یک پنجم طولش باشد. برای شروع باید بلوک‌های چوبی را به صورت افقی و عمودی روی هم بچینید تا یک برج ۱۶ طبقه ساخته شود این برج باید ۱۶ طبقه و در هر طبقه باید ۳ بلوک قرار بگیرد بلوک‌ها باید یک ردیف افقی و یک ردیف عمودی چیده شود بعد از اینکه برج چوبی تکمیل شد، بازیکنی که برج را چیده باید بازی را شروع کند. روش بازی به این صورت است که هر بازیکن باید به نوبت یک بلوک چوبی را از هرجایی به غیر از دو ردیف اول بالای برج بردارد هر بازیکنی که برج را خراب کند باخته است این بازی را می‌توان به صورت انفرادی یا گروهی بازی کرد.

سبک بازی: تمرکزی، چینشی
رده سنی: کودک، نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: بیش از ۲ نفر

فقط ۱۵۰۰۰ تومان
 • Image
 • Image

پایاپای

در این بازی پرهیجان بازیکنان در نقش تاجران یک بازار شلوغ، به داد و ستد کالاهایشان با یکدیگر مشغول هستند. بازیکنان به شکل هم‌زمان و سرعتی و با تعویض کارت‌هایشان به شکل پایاپای (کارت در برابر کارت) با یکدیگر، تلاش می‌کنند تا تمام کارت‌های یک کالا را در دست خود جمع‌آوری نمایند. بازیکنان بدون در نظرگیری نوبت و به شکل هم‌زمان کارت‌هایی از دست خود را جدا کرده و تعداد آن‌ را اعلام می‌نمایند. بازیکن، این عمل را تا زمانی‌ که بازیکن دیگری حاضر به تعویض همان تعداد کارت از دست خودش با او شود، ادامه می‌دهد. زمانی‌که یکی از بازیکنان بتواند تمام کارت‌های دست خود را از یک کالا جور کند، باید به سرعت زنگ بازی را به صدا درآورد و در این صورت برنده آن دست بازی است و امتیاز مربوط به کالای مورد نظر را دریافت می‌کند. بازی پایاپای، یک بازی پرانرژی و بسیار هیجان انگیز و مناسب برای دورهمی و مهمانی است.

سبک بازی: فکری، کارتی، هیجان‌انگیز و شاد
رده سنی: کودک، نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: بیش از ۴ نفر

فقط ۶۰۰۰۰ تومان
 • Image
 • Image

راز جنگل

بازی فکری راز جنگل کلاسیک Secret of Forest یکی از اولین بازی‌ها و شاید محبوب‌ترین آن در ایران باشد. صفحه بازی جذاب، دستور و اصل بازی فکرشده و قابل فهم آن از عمده‌ترین دلایل ماندگاری این بازی محبوب است. گنجینه‌های افسانه‌ای در این جنگل پنهان شده‌اند. هر یک از این گنجینه‌ها زیر یکی از درختان جنگل هستند. محل و موقعیت هر یک را به خاطر بسپارید.اولین بازیکنی که مخفیگاه سه عدد گنج را شناسایی کند، برنده است.

سبک بازی: فکری، کارتی، حافظه‌ای
رده سنی: کودک، نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: ۲ تا ۴ نفر

فقط ۲۹۰۰۰ تومان
 • Image
 • Image

تردست

بازی تردست از آن دست بازی‌هایی است که با شروع آن شور و هیجان زیادی بین بازیکنان ایجاد خواهد شد. بازی به این صورت است که، کارت‌های بازی به پشت در وسط بازیکنان قرار می‌گیرد، سپس به هر بازیکن باید یک چکش لیواندار و ۶ عدد لیوان رنگی داده شود. زمانی که تمامی بازیکنان برای شروع بازی آماده بودند، اولین کارت بازی برگردانده می‌شود، و حالا بازیکنان ابتدا باید به تصاویر روی کارت‌ها دقت نمایند و با استفاده از چکش لیوان‌دار، و همین طور ترتیب رنگ لیوان‌ها بر روی کارت، لیوان‌ها را به ترتیب صحیح جمع کنند. اولین بازیکنی که بتواند لیوان ها را به ترتیب صحیح جمع کند، و لیوان سفید را نیز از وسط بازی بردارد، برنده آن دور از بازی خواهد بود و کارت برگردانده شده را برای خودش بر می‌دارد، اکنون یک کارت دیگر برگردانده می‌شود و بازی به همین صورت ادامه خواهد داشت تا زمانی که کارت‌های وسط بازی تمام شود، برنده بازیکنی است که کارت بیش‌تری در پایان بازی داشته باشد.

سبک بازی: ورزشی، فکری، تست حافظه
رده سنی: کودک، نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: ۴ نفر

فقط ۴۲۰۰۰ تومان
 • Image

کُدنیمز کلمات

دو جاسوس رقیب، تنها کسانی هستند که از هویت ۲۵مأمور احتمالی اطلاع دارند. این دو تنها با استفاده از کلمات رمز می‌توانند هم‌تیمی‌هایشان را از هویت مأمورهای خودی باخبر کنند.در بازی فکری Codenames (کلمات رمز)، دو تیم در تلاش هستند، تا زودتر از رقیب، تمام مأمورهای مخفی خود را شناسایی کنند. سرپرست تیم‌ها، رمزهایی تک‌واژه‌ای را اعلام کرده، تا هم‌تیمی‌هایشان به کمک آن، تعدادی از کلمات روی میز را شناسایی کنند. در بازی رومیزی کلمات رمز (رمزها)، هر تیم تلاش می‌کند تا کلماتی را که هم‌رنگ تیم‌شان است پیدا کند، و از یافتن رنگ‌های مربوط به تیم مقابل اجتناب کند. ضمن این‌که هر دو تیم سعی می‌کنند تا به هیچ وجه با یکی از کارت‌ها که نشان‌دهنده‌ی قاتل است، مواجه نشوند.

سبک بازی: معمایی، مهمانی و دورهمی
رده سنی: کودک، نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: ۲ تا ۸ نفر

فقط ۱۰۵۰۰۰ تومان
 • Image
 • Image
 • Image

کُد نیمز تصویر

در بازی Codenames: Pictures بازیکنان به دو گروه تقسیم می شوند و در هر گروه یک نفر به عنوان Spymaster یا رئیس انتخاب می شود. رئیس باید با استفاده از یک کد، بازیکنان تیم خود را به سمت کارت‌های درست هدایت کنند. این کد تنها شامل یک کلمه و یک عدد خواهد بود که کلمه باید اشتراکی بین تمامی کارت‌ها باشد و عدد نیز تعداد کارت‌هایی است که در این کلمه با یکدیگر مشترک است. هر Spymaster باید دقت کند که کدی که به هم تیمی‌های خود می‌دهد، آن‌ها را به سمت کارت‌های حریف یا بدتر از آن کارت قاتل هدایت نکند. بازی Codenames: Pictures در واقع نسخه ثانویه بازی Codenames است که در آن به جای کلمات، کارت‌های تصاویر استفاده شده است.

سبک بازی: معمایی، مهمانی، دورهمی
رده سنی: کودک، نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: ۲ تا ۸ نفر

فقط ۱۰۵۰۰۰ تومان
 • Image

مینی بولینگ

«مینی بولینگ» یک بازی بولینگ واقعی اما در ابعاد کوچک‌تر برای سرگرمی کودک شماست. کودکان می‌توانند با این اسباب‌بازی در کنار دوستان خود سرگرم شوند. مینی بولینگ از آن دسته از اسباب‌بازی‌هایی است که هم تفریح و سرگرمی به حساب می‌آید و هم سبب افزایش اعتماد به‌ نفس، تقویت روابط گروهی، تمرکز و تقویت هوش، افزایش هماهنگی بین چشم و دست، هدف‌گیری کردن و افزایش دقت و تمرکز می‌شود. این بازی برای سنین ۳ سال به بالا است. بچه‌ها نشانه‌گیری را بسیار دوست دارند و از انجام آن بسیار لذت می‌برند. در این بازی یاد می‌گیرند که می‌توانند به وسیله حرکت دادن پایه به‌صورت جهت‌دار و با تعیین هدف، گوی را رها کنند.

سبک بازی: فیزیکی، شاد، دورهمی
رده سنی: کودک، نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: بدون محدودیت در تعداد بازیکن

فقط ۴۷۰۰۰ تومان
 • Image

واکنش

واکنش دارای ۲ روش بازی است: ۱- بازی با مهره‌های همرنگ: هر طرف زمین ۵ مهره قرمز رنگ قرار می‌گیرد. هدف بازی رساندن تمام مهره‌ها به زمین بازی طرف مقابل است. در طول بازی باید از یک دست و یک انگشت استفاده شود و با استفاده از کش لاستیکی مهره‌ها را از داخل شیار وسط صفحه با دقت و سرعت به زمین مقابل پرتاب شوند. اگر مهره‌ای از فضایی به غیر از شیار وسط به داخل زمین حریف وارد شود و یا به بیرون پرتاب شود آن مهره باید به زمین بازیکن خطاکار بازگردد. ۲- بازی با مهره‌های غیرهمرنگ: یک طرف زمین بازی ۵ مهره آبی و طرف دیگر ۵ مهره قرمز قرار می‌گیرد. در این روش بازیکن تلاش می‌کند فقط مهره‌های همرنگ خود را به زمین حریف انتقال دهد و با مهره‌های حریف کاری ندارد.

سبک بازی: هیجان‌انگیز، شاد، دورهمی
رده سنی: کودک، نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: ۲ نفر

فقط ۶۷۰۰۰ تومان
 • Image
 • Image

دژ

قلمرو به یک دژ قدرتمند نیاز دارد. با استفاده از توانایی شخصیت‌های با نفوذ، درآمدتان را افزایش بدهید و شهری در خور فرمانروایی بسازید. بازی دژ، یک بازی کارتی و استراتژیک است که در عین سادگی عمق بسیار بالایی داشته و شما را به تفکر، دقت و مبارزه وادار می‌کند. ساخت یک شهر کار سخت و مهمی است که ده‌ها یا شاید صدها سال به طول انجامد. اما مهمتر از ساخت یک شهر، دفاع و نگهداری و پاسبانی از آن در برابر حملات سخت است. در چنین شرایطی، استحکامات شهری به کار می‌آید؛ با کمک برج و باروهایی که توان دفاعی شهر را افزایش می‌دهند و کلیت شهر را به یک قلعه مستحکم تبدیل می‌کنند؛ شهر به مثابه یک دژ! در بازی کارتی «دژ» هدف هر بازیکن، ساختن شهر خود و قدرتمند کردن آن با برج و بارو است.

سبک بازی: استراتژیک، معمایی، فکری
رده سنی: کودک، نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: بیش از ۴ نفر

فقط ۷۶۰۰۰ تومان
 • Image

منچ و مارپله پارچه‌ای

بازی‌های منچ و مارپله همواره از بازی‌های مهیج و جذاب برای تمام اعضای خانواده بوده که در تمام دنیا مورد استقبال زیادی قرار گرفته‌اند. در این مجموعه دو بازی منچ و ماروپله در دو صفحه بزرگ پارچه‌ای و قابل شست و شو ارائه شده که اندازه بزرگ صفحه و مهره‌های آن جذابیت بازی را دو چندان نموده و در پارک‌ها، منزل، مدارس و تمام اماکن قابل استفاده است. شما با انجام این بازی سرگرم‌کننده اولا ترتیب عمل را در بازی آموزش می‌بینید. با توجه به وجود تاس، کودک با مساله احتمال هم به صورت عملی آشنا می‌شود و همچنین کودک از طریق این بازی شمارش و احتمال برنده و بازنده بودن را تا مرحله نهایی دنبال می‌کند.

سبک بازی: رومیزی، دورهمی، شاد
رده سنی: خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال
تعداد بازیکن: تا ۴ نفر