background

پینا پارتنر، شریک افراد با نفوذ

ما در پیناپارتنر، تجربه، امکانات و منابع خود را در زمینهٔ تجارت الکترونیک و برندینگ، در کنار قدرت اجتماعی و نفوذ افراد مطرحی قرار می‌دهیم که قصد دارند تا با ایجاد یک کسب و کار جدید علاوه بر تقویت برند شخصی، جریان درآمدی پایدار و نوین ایجاد کنند.

می‌خواهم بیشتر بدانم
Image

باشگاه تاثیرگذاران

پینا پارتنرها زیاد نیستند. این شراکت نیازمند این است که شما دارای قدرت اجتماعی و نفوذ بالایی باشید و این تاثیر توجه دنبال‌کنندگان و طرفداران را جلب کرده باشد. از این دیدگاه ورود به لیست پینا پارتنرها محدود به طیف کوچکی از سلبریتی‌ها، اینفلوئنسرها و بلاگرها می‌شود.

چه نفعی دارد؟

یک مشاور قابل اعتماد

پس از اقدام برای کیفیت‌سنجی و ورود به پینا، ما جادویی را در اختیار شما قرار می‌دهیم که رویای همیشگی‌تان برای تجارت با برند شخصی‌تان را تبدیل به واقعیت می‌کند. هر آنچه که لازم دارید، از مشاوره با باتجربه‌ترین افراد در زمینه برندینگ و تجارت الکترونیک، مشاوره‌های حقوقی ثبت برند، مشاوره در زمینه تولید محصولات با برند شخصی شما و زیرساختی بی‌نظیر برای لجستیک و انبارداری به صورت رایگان در اختیار شما خواهد بود — هیچ ریسکی در کار نیست.

با هم، برای بازاری
۳۳۰ هزار میلیارد تومانی

پینا شما را وارد بازار ۳۳۰ هزار میلیارد تومانی تجارت الکترونیک ایران می‌کند، بدون این که آب در دل شما تکان بخورد! در این شراکت شما قدرت اجتماعی خود را می‌آورید و پینا همه‌ی چیزهای دیگری که برای راه‌اندازی کسب و کار شما لازم است. شما در این شراکت حتی نیازی ندارید که محصولی برای ارائه داشته باشید!

پینا طیف وسیعی از امکانات را برای شما گرد هم آورده است.

فروشگاه آنلاین با برند شخصی شما

همه‌ی آنچه که از وب‌سایت یک فروشگاه اینترنتی تصور می‌کنید، بدون اینکه لازم باشد آن را مدیریت کنید متعلق به شما می‌شود.
طراحی شده با لوگوی شخصی، رنگ‌های دلخواه و آدرس اینترنتی مد نظر شما

تامین کالای مورد نظر شما با بهترین قیمت

بررسی، تحقیق و خرید عمده محصولاتی که از نظر شما مناسب مخاطبان‌تان است، بدون اینکه ریسک یا هزینه‌ای متوجه شما باشد، توسط دپارتمان تامین پینا انجام می‌شود.

انبارداری، بسته‌بندی و لجستیک با طرح دلخواه شما

تمامی نشان‌های مربوط به انبارداری، فاکتورهای مالی، طرح بسته‌بندی و جعبه‌ها با نظر شما طراحی می‌گردد. مشتری شما با اثری از پینا در فرآیند خرید مواجه نمی‌شود.

پشتیبانی از مشتریان با نام شما

مرکز تماس پینا با تخصیص یک خط تلفنی هوشمند به مشتریان شما، تجربه‌ای دلنشین و شخصی‌سازی شده از خرید را برای مخاطبان شما ایجاد می‌کند.

همراه مسیر رشد

نماینده اختصاصی شما در پینا همراه شما جهت تنظیم جلسات مشاوره با هدف ایجاد محصولات جذاب با برند شخصی شما و ارائه آن به مخاطبان از طریق وب‌سایت شخصی شما و انبارداری و ارسال با برند شخصی شما خواهد بود.

شروع شکوفایی

اگر به نظرتان می‌رسد که شرایط حضور در جمع پینا پارتنرها را دارید این فرم را تکمیل و ارسال کنید، همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت تا در صورت امکان شروعی برای شکوفایی شما باشیم.

Image

در صورتی که سوالی داشتید با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۸۸۱۷۲۸۴۹

جهت ثبت نام از فرم زیر استفاده نمایید: