رویه‌های بازگرداندن کالا در پینامارکت

ضمن سپاس از خرید شما، بسیار متاسفیم که نیاز به بازگرداندن کالا برای شما پیش آمده. لطفا جهت دریافت بهترین خدمات موارد گفته شده در این صفحه را به دقت مطالعه نمایید:


تمامی کالاهای عرضه شده در پینامارکت به غیر از محصولات آرایشی، بهداشتی، خوراکی و لباس زیر دارای ۷ روز کاری مهلت بازگشت بدون قید و شرط هستند، مگر اینکه در صفحه جزئیات محصول خلاف این موضوع ذکر شده باشد. جهت بازگرداندن کالا لازم است کالا از حالت پلمپ خارج نشده و یا استفاده نشده باشد. همچنین لازم به ذکر است که ۷ روز کاری مهلت بازگشت کالا از زمان دریافت محصول توسط شما آغاز شده و تا ثبت درخواست تلفنی یا واتسپی بازگشت کالا توسط شما محاسبه می‌شود. لازم به ذکر است تنها راه ارتباط با پشتیبان مشتریان فروشگاه تلفن و واتسپ درج شده در ذیل است و ارسال پیام به صفحات مجازی مانند اینستاگرام قابل پذیرش نیست.


قصور از سمت فروشگاه است:

در صورتی که کالای دریافت شده دارای عیوب فنی، مشکلات ظاهری، شکستگی و مواردی از این دست باشد که قصور آن متوجه فروشگاه است هزینه بازگرداندن کالا توسط مشتری پرداخت شده و هزینه کالای بازگردانده شده همراه با هزینه بازگشت آن به همان شماره کارتی که پرداخت وجه خرید کالا از طریق آن انجام شده است بازگردانده خواهد شد.


از خرید منصرف شده اید:

اگر که به هر دلیل دیگری غیر از آنچه بالاتر گفته شد از خرید خود صرف نظر نموده‌اید و کالا عینا در حالت اولیه ارسال شده به شما است (بسته‌بندی آن باز نشده، شسته نشده و بوی عطر به آن نخورده است):

در صورتی که این موضوع قبل از ارسال کالا به اطلاع فروشگاه برسد، وجه پرداختی عینا به حساب‌تان مسترد می‌گردد.
در صورتی که محصول ارسال شده باشد و از دریافت کالا امتناع نمایید، هزینه ارسال کالا از هزینه پرداختی کسر و مبلغ ارزش اصلی کالا به حساب‌تان عودت می‌گردد.
در صورتی که کالا دریافت شده باشد، می‌توانید کالا را به انبار فروشگاه ارسال و مبلغ پرداختی بابت ارزش اصلی کالا را پس از کسر هزینه‌های ارسال دریافت نمایید.


لازم به ذکر است در هر دو حالت، تنها در صورتی هزینه ارسال اولیه محصول به شما بازگردانده می‌شود که تنها کالا در بسته سفارش شما، آیتم مرجوع شده باشد.
ضمنا در صورتی که بسته شما به هر علت (از جمله مشکل در آدرس، عدم حضور یا ...) توسط شرکت‌های حمل و نقل به انبار برگردانده شود، مطابق رویه امتناع از دریافت مرسوله عمل خواهد شد.


شیوه بازگرداندن کالا:

جهت بازگشت کالا لازم است پیش از هر اقدامی ضمن تماس با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۱۷۲۸۴۹ یا ارسال پیام در واتسپ به شماره ۰۹۳۹۰۲۹۱۰۵۹ (فقط واتسپ) هماهنگی‌های لازم را با ما انجام دهید. لطفا به هیچ عنوان بدون هماهنگی با پشتیبانی فروشگاه محصولی را عودت نفرمایید. در صورتی که تیکت پشتیبانی برای شما در سیستم ایجاد نشده باشد، تمامی هزینه‌های حمل و نقل بر عهده شما خواهد بود.

پس از هماهنگی با پشتیبانی و تایید درخواست عودت لطفا حداکثر طی ۲ روز کاری محصول را در بسته‌بندی اصلی قرار داده و اگر شکستنی است آن را در محافظ قرار دهید. لطفا فاکتور خریدتان را نیز در بسته‌بندی بازگشت کالا قرار دهید. اگر فاکتور را در اختیار ندارید، لطفا شماره موبایلی که با آن ثبت سفارش کرده‌اید را روی کاغذ بنویسید و در جعبه قرار دهید.

سپس با مراجعه به نزدیک‌ترین دفتر پستی یا دفاتر همکار پست (مثل دفاتر پیشخوان) محصول را از طریق پست سفارشی غیر پیشتاز به آدرس زیر ارسال نمایید. لازم به ذکر است که مرجوع کردن کالا از طریق پست پیشتاز یا استفاده از خدمات شرکتی غیر از پست ایران قابل قبول نیست و مابه‌التفاوت هزینه آن قابل پرداخت به شما نخواهد بود.

نشانی بازگشت کالا: تهران، منطقه ۶، خیابان بهشتی، خیابان سرافراز، کوچه حق‌پرست (نهم)، پلاک ۹، واحد ۳
کد پستی: ۱۵۸۷۶۹۷۸۱۴
تلفن: 02188172849


پس از بازگشت کالا:

پس از تایید دریافت محصول در انبار ما و انجام بررسی‌ و محاسبه، مبلغ بازگشتی حداکثر طی ۳ روز کاری به حساب شما عودت داده خواهد شد.

در صورتی که محصول بدون هماهنگی بازگشت داده شده باشد یا طبق تشخیص کارشناس فروشگاه، شامل شرایط بازگشت نباشد، کالا پس از دریافت هزینه ارسال مجدد از مشتری، مجددا برای ایشان ارسال خواهد شد. در این حالت هزینه کالا قابل عودت نخواهد بود.

لازم به ذکر است که پس از دریافت عودت هزینه، در صورتی که نیاز به تعویض یا دریافت مجدد کالا دارید لازم است مجددا از طریق سایت ثبت سفارش نمایید.


لطفا در صورت داشتن هر گونه سوال با پشتیبانی تماس حاصل نمایید. همکاران ما مشتاقانه در خدمت شما هستند.

بازگشت به بالا